استودیو تبلیغاتی آکام یک مجموعه منسجم است که در زمینه برندسازی و تبلیغاتِ موثر فعالیت می کند.
این استودیو در بهمن ماه 1397 توسط حمید پرویزی، مرتضی انصــاری و امیرحسیـن خرم دل تاسیس گردید.داستان آکام به شرح زیر است:

بالاترین موفقیتی که انسان به آن دست یافته است، خروج از زمین و حضور در دنیای بیکران فضاست. جهانی پوشیده از رمز و راز های بسیار، که میتواند نوع بشر را به علوم جدید برساند.ما برای رسیدن به بالاترین موفقیت ها در زمینه برندسازی و تبلیغ، به فضاپیمایی به نام آکام نیازمندیم. هر کدام از ما فضانوردان در حوزه ای از بخش های مرتبط فعال هستیم و ماموریت هایی به ما سپرده شده است.
اما این تمام ماجرا نیست…
ما تنهــــا به فضا سفر نمی کنیم. همسفران ما برند هایی هستند که با کمک همکاران مـــا آماده سفر به این جهان بیکران می شوند. موفقیت ما در گِرو پیشرفت برندهایمان است. پس فراتر از قله هارو تصور کن!
بی شک سکوی پرتاب همینجاست.

تاسیس یک آژانس تبلیغاتی قدرتمنـــد و موثــــر در زمینه تبلیغـات و بازاریابی /  پیشرفت چشمگیـر در عرصه تبلیغاتِ ایران و جهـان همراهی موثر با مشتریان در جهـــت درآمدزایـی بیشتر و توسعه برند / تاسیس یک آموزشگاه یا دانشگاه خصوصی برای پرورش نیروی جوان و حرفـه ای / حضور در بـازار های جهانی و کمک به اقتصـاد و برند های صادراتی کشور/  استفاده موثر از تکنولوژی و علم مرتبط با تبلیغات در جهت کسب اعتبار و ارتباط با مشتریانِ برند های صنعتی و غذایی .

افزایش میزان فروش و مخاطبان برند های صنعتی،غذایی و خدماتی / تغییر نگاه جامعه نسبت به تاثیر تبلیغ و علم تبلیغات / افزایش میزان اثرگذاری و رضایتمندی مشتریان برند ها / کمک به پیشرفت و توسعه اقتصاد بازارهای ایران در داخل و خارج از مرز های آبی / رشد و آرندی علم تبلیغات به عنوان یک حرفه موثر در عرصه آکادمیک و بازار / تربیت نیرو های قدرتمند و زبده در زمینه های مختلف تبلیغات / کارآفرینی و کسب درآمد از جمله اهداف ماست.

استودیو تبلیغاتی آکام برای آگاهی بخشی و ایجاد علاقه و همچنین ایجاد رغبت جدی و جذب مشتریانِ برند ها، خدماتی را با توجه به شرایط هر برندی در نظر می گیرد.مشاوره، ایده‌پردازی تبلیغاتی، برندسازی و ترویج برند، برنامه‌ریزی رسانه،برگزاری کمپین های تبلیغاتی و هویت‌بصری از جمله خدمات این استودیو می باشد.

« فعالیت های ما »

فـراتر از قلــه ها رو تصور کــن


مشاوره تبلیغاتی

ما در مراحل اولیه آشنایی با برند های سفارش‌دهنده،دیتای مورد نظر را بررسی کرده و با توجه به شرایط برند در بازار و دید مخاطبان و خواسته ها،اقلام و ضروریات سفارش‌دهنده را اعلام می کنیم.این مشاوره به عنوان نوعی پشتیابی به حساب می آید و تا پایان همکاری با مشتریان ادامه خواهد داشت.

طراحی گرافیک

بخش جدایی ناپذیری از تبلیغات که مرتبط با تمام بخش ها می باشد و وظایف گوناگونی را به عهده دارد.مهم ترین امور این بخش طراحی برندینگ و کمپین های تبلیغاتی است که با همکاری سایر بخش ها نهایی می شود.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی یکی از مهم ترین بخش های استودیو آکام به حساب می آید.حضور همه جانبه در سفارش ها و تامین خوراک بصری بخش های دیگر از جمله وظایف این بخش به شمار می آید. از ژانر های پر کاربرد این بخش میتوان به عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، عکاسی محصول و عکاسی مواد غذایی اشاره نمود.

موشن گرافیک و تیزر

این بخش به واسطه ی مخاطبان بسیارش، یکی از حساس ترین قسمت های استودیو آکام است.با فرا گیر شدن قدرت موشن گرافیک و بالا رفتن آمار بازدید های ویدئو ها در سراسر فضاهای تبلیغاتی نیاز این مورد به عنوان یکی از اقلام تبلیغ بسیار مهم است.

« خدمـــات آکام »

تجربـــه و تخصـص


بـــرندســـازی

خلق بـــرند
تدوین استـــراتژی
مدیریــت و ترویج بــرند
کمپیـــن تبلیغاتی

طراحی گرافیک

کتابچه برند
لوگو و هویت سازمانی
تبلیغات سوشیال
تبلیغات محیطی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی محصول
عکاسی زیورآلات
عکاسی معماری
عکاسی مدلینگ
عکاسی مواد غذایی

موشن گرافیک

تیـــزر تبلیغاتی
استــاپ موشن
فیلمبــرداری و تدوین
تبلیغات شنیداری و پادکست

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of